Ana sayfa » Hayatın İçinden » İlişkiler » Kadınların Çekici Bulduğu Özellikler
Hayatın İçinden İlişkiler

Kadınların Çekici Bulduğu Özellikler

ojemoje-kadinlarin-erkeklerde-etkilendigi-ozellikler
Bu Özelliklere Sahipseniz Kadınlar Size Asla Hayır Diyemeyecek

Değerli ojemoje okurları, bu yazımızda sizinle, kadınların erkeklerde olmasını istediği ve olunca da hayır diyemediği özellikleri açıklayacağız… Bu özellikleri mutlaka edinmeye çalışın farkı göreceksiniz. Aslında kadınların erkeklerde çekici bulduğu özellikler elbette sır değildir ama bunun için bir formül de maalesef yoktur. Ancak kadınların çekici bulduğu, belli başlı durumlar vardır ve bunları mutlaka her erkeğin bilmesi gerekir.  

Dinlemenin Büyük Etkisi! 

Kişiler normal hayatlarında insanlar onları dinlesin isterler bu çok normaldir. Bu sebeple kadınlar özellikle kendilerini dinleyen erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Çünkü kadınlar yapıları gereği anlatmayı ve paylaşmayı sevmektedirler. Kadınların kendilerini dinleyen erkeklere karşı bir zaafı vardır. Bu şekilde erkeğin kendilerine değer verdiğinin ve önemsediğini düşünürler. Bu kadınlar için çok önemlidir bu sebeple asla dinliyormuş gibi yapmayın. Eğer dinliyormuş gibi yaparsanız, kadınlar bu durumu çok çabuk fark edecek ve sizden uzaklaşacaklardır. Kadınları dinlediğinizi göstermek istiyorsanız tek yapmanız gereken onun anlattıkları ile ilgili sohbet sırasında, arada bir mantıklı sorular sormak… 

Özgüven Sahibi Olmalısınız! 

Kadınların çekici bulduğu en önemli özellik erkeklerin kendilerine olan güvenleridir. Çünkü kendine güvenen erkeklerin onları koruyabileceklerini düşünürler. Ayrıca kadınlar, özgüveni olan erkekleri sığınabilecekleri bir liman olarak görürler ve bu onlara huzur verir. 

Espri Anlayışına Dikkat! 

Kadınlar espri anlayışı iyi olan erkekleri daha çekici bulurlar. Örneğin; bazen sosyal hayatta dış görünüşü kötü durumda olan erkeğin yanında çok güzel bir bayan görürüz. Bunun sebebi o erkeğin espri yeteneği olabilir. Bu sebeple kendinizi espri konusunda geliştirmeniz sizi diğer erkeklere göre bir sıfır öne taşıyacaktır. 

Maceracı Olun! 

Kadınların birçoğu yeni bir şeyler denemekten korkmayan erkekleri çekici bulmaktadır. Örneğin; sürekli sinemaya veya restorana gitmek süre sonra can sıkıcı olabilmektedir. Bu sebeple yenilikçi olup ortak karar alarak farklı şeyler denemeniz sizi daha çekici kılacaktır. Mesela bir hafta sonu birlikte kampa gidebilir, geziye çıkabilir veya sıra dışı yerleri keşfe çıkabilirsiniz. 

Güzel Giyinmek ve Hoş Kokmak Önemli! 

Birçok erkek üşendiği için bu durumlara dikkat etmemektedir. Ancak bunu bilmelisiniz ki kadınlar mutlaka temiz ve güzel görünüşlü erkeklerden hoşlanmaktadır. Bu sebeple buluşmaya giderken görünüşünüze dikkat etmeniz çekiciliğinizi arttıracaktır. 

Onlara İltifat Edin! 

İltifat ve övgü almak herkesin hoşuna gider. Bu durum kadınlarda biraz daha fazladır. Çok abartmadan ve yerinde iltifat etmeniz onların gözünde değerinizi çoğaltacaktır. Ayrıca iltifat ederken karşınızdaki kişinin kendine ait özelliklerini dikkate almanız daha etkili olacaktır. 

Hobileriniz Olsun 

Sizi diğer erkeklerden farklı kılacak hobilere yönelin. Ancak taklitçilikten kaçının. Mesela müziğe ilginiz yoksa gitar öğrenmeye çalışmayın. Bunun yerine daha gerçekçi, yapabileceğiniz ve mümkün olduğu kadar ilginizi çeken hobiler edinin. Kadınlar farklı hayatları olan erkekleri daha etkileyici bulmaktadırlar.