Ana sayfa » Güzellik » Özel Tarifler » Ameliyat Olmadan Göğüslerinizi Sıkılaştırın!
Güzellik Özel Tarifler

Ameliyat Olmadan Göğüslerinizi Sıkılaştırın!

ojemoje-gogus-sikilastirma

Merhaba değerli ojemoje okurları yine mükemmel bir kür tarifiyle sizlerleyiz. Bu kür birçok kadının derdine derman olacak bir tarif diyebiliriz. Özel tarifler yazı serimizin yeni konusu doğal göğüs sıkılaştırma kürü. Bu kürün amacı ameliyat olmadan, farklı nedenlerle sarkmış olan göğüslerin tekrar toparlanmasını sağlamaktır. Evdeki malzemelerle yapabileceğiniz bu göğüs sıkılaştırma kürü denenmiş ve kesin sonuç veren bir kür tarifidir. Göğüs sıkılaştırıcı bu kür daha ilk uygulamadan hemen sonra sonuç vermeye başlamaktadır. Denenmesini tavsiye ediyoruz.  

Kür İçin Gerekli Malzemeler; 
  • 2 adet patates (patatesler küçük ise 3 adet kullanabilirsiniz) 
  • 1 adet yumurta (sadece akı kullanılacaktır) 
  • Üzüm çekirdeği yağı- maske sonrasında masajda kullanılmak üzere 
  • Gazlı bez veya eski bir tülbent ve eski bir iç çamaşırı 
Kürün Yapılışı; 

İlk olarak patatesleri soyup rendeleyin. Rendenin büyük ve iri rendeleyen bölümünü kullanın. Patatesi rendeledikten sonra içerisine yumurta akını ekleyin ve iyice karıştırın. Karıştırdıktan sonra maske hazır duruma gelecektir. 

Kürün Uygulanışı ve Seans Süresi 

Göğüs sıkılaştırma kürünü özellikle akşam yatmadan önce göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Bu kür yaklaşık olarak göğüslerde 5 ile 6 saat kalmalıdır. Hafta da 2 kez uygulanması uygundur ve toplamda 7 seans olarak uygularsanız sonuç muhteşem olacaktır. Hazırladığınız kürü bir tülbent veya bir gazlı bezin içerisine kalın bir tabaka halinde sürün. Bezin büyüklüğünü göğüslerinizi sarabilecek şekilde ayarlamalısınız. Daha sonra içinde kür olan gazlı bezi veya tülbenti iç çamaşırınızın içerisine yerleştirin. Yerleştirdikten sonra 6 saat beklemelisiniz. Bu süre sonunda kürü göğüslerinizden çıkarabilirsiniz. Çıkardıktan sonra öncelikle göğüslerinizi yıkayın daha sonra yaklaşık 10 dakika boyunca göğüslerinize üzüm çekirdeği yağı ile dairesel hareketler ile masaj uygulayın. Hepimizin bildiği gibi üzüm çekirdeği yağı gençlik iksiri olarak bilinmektedir. Bu kürü uyguladıktan sonra yağ ile masaj yapmak çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Bu kür ve yağ masajına ek olarak tercihe göre göğüs sıkılaştırıcı egzersiz de uygulayabilirsiniz. Bu egzersizler daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Göğüs sıkılaştırma kürü, birçok kişinin denediği ve olumlu sonuç aldığı bir kürdür. Bu göğüs sıkılaştırıcı ve dikleştirici kürü özellikle istikrarlı ve düzenli uygulamanız halinde sonuç almanız kaçınılmaz olacaktır.